office zručnosti kurz

Našou misiou je odovzdať naše dlhoročné skúsenosti v administratíve ľuďom, ktorí si chcú zvýšiť svoje digitálne a organizačné zručnosti, chcú dosiahnuť väčšiu efektivitu v práci a pri tom mať čas aj na seba.

Prečo si vybrať náš kurz?

Prečo by ste si mali zvyšovať kvalifikáciu práve týchto zručností? Dôvodov je veľa, medzi tie najdôležitejšie určite patrí zefektívnenie práce, zvýšenie vášho pracovného sebavedomia, dokončovanie úloh na čas a bez stresu … Excel je perfektný nástroj na rýchle plnenie si úloh, prepájanie tabuliek aj udržiavanie reportov, ktoré majú šéfovia tak veľmi radi. Google Drive aplikácie ponúkajú mnoho možností efektívnej spolupráce s kolegami. Bez tvorby letáku, pozvánky na vianočný večierok či zaujímavého emailu pre kolegov sa dnes tiež len ťažko zaobídete.

Máme pre vás pripravený balík znalostí z rôznych oblastí, od organizácie eventov po HR, vďaka ktorým sa asistentka alebo office manažérka, stane ozajstnou odborníčkou, ktorej ide práca od ruky, s ľahkosťou a s úsmevom na tvári.

Vieme o čom hovoríme a naše roky praxe hovoria samé za seba. Tiež vieme, že úlohy sú v administratíve zväčša zadávané na poslednú chvíľu a určite mali byť hotové už včera. Pomôžeme vám nájsť spôsob, ako vyriešiť každú úlohu ľavou zadnou, nezblázniť sa z toho a ešte pri tom byť aj šarmantná.

Vďaka nášmu kurzu a pomocou našich rád viete stúpnuť v očiach šéfa, a to vašou zorganizovanosťou, prehľadom a efektívnym plnením si úloh. Je možné, že zmeníte pohľad na vašu súčasnú prácu. Zvýši sa tiež vaša šanca nájsť si novú prácu, ak sa práve nachádzate na pracovnej križovatke. Ale hlavne, bez stresu vás práca bude určite viac baviť a napĺňať.

Pre koho sú naše kurzy určené?

Poznatky nadobudnuté na našich kurzoch vedia perfektne uplatniť v praxi asistentky, office manažérky, mamičky po materskej, … jednoducho všetci, ktorí chcú svoju prácu v administratíve posunúť na vyšší a efektívnejší level. Na svoje si prídu aj tí, ktorí nechcú absolvovať len ďalší kurz excelu, ale získať väčší prehľad zručností, testovaný rokmi praxe.

Prečo MY?

Ponúkame vám naše dlhoročné skúsenosti z administratívy, office manažmentu, HR, grafiky, organizovania eventov, vedenia ľudí, … Ukážeme vám, že práca vie byť zábavná, keď ju máte dobre zorganizovanú. Naučíme vás to, na čo sme my, počas rokov praxe prišli, postupne to vylepšili a usporiadali do užitočných celkov. Viac informácií o našom prínose pre vás, si môžete prečítať v sekcii Kurzy.

Bonus

Ako bonus máte možnosť spoznať a získať novú “kolegynku”, s ktorou môžete zdieľať svoje pracovné úlohy a podporovať sa. Taktiež získate prístup k formulárom, šablónam, návodom a radám, ktoré vám uľahčia a spríjemnia vašu každodennú prácu v administratíve.

Chceli by ste do práce chodiť s radosťou? Máte chuť užiť si kludný obed bez stresu z toho, čo ešte príde poobede? Máte nápady na zefektívnenie si práce, ale neviete ako ich zrealizovať? Tak to ste presne na tom správnom mieste.

od januára sa na vás tešíme na našich kurzoch efektívnej administratívy a digitálnych zručností, ktoré sú určené pre všetkých, ktorí sa neboja chcieť od života viac. Vy sa môžete tešiť na dve pozitívne naladené lektorky, bývalé kolegynky a vynikajúce kamarátky, ktoré vám s radosťou a nadšením odovzdajú svoje skúsenosti, na základe ktorých sa budete cítiť sebavedomejšie a zdvihnete svoju hodnotu na pracovnom trhu.

Prihlásenie na kurz je veľmi jednoduché, stačí kliknúť …

Maťa a Zuzka

prihlásiť sa na kurz
Please follow and like us:
error
fb-share-icon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *