Google aplikácie

Google kalendár, Gmail, či Google Drive?

Ste bežný používateľ a chceli by ste vedieť viac?

Tvoriť emailové šablóny, zdieľať kalendáre a dokumenty?

PO ABSOLVOVANÍ KURZU BUDETE VEDIEŤ

Tipy a triky Google kalendára

využívať Google kalendár tak, že s prehľadom zmanažujete kalendár šéfovi, alebo aj rodinný kalendár,

Tipy a triky Gmail

naučím vás nové triky ako si vytvoriť emailové šablóny, alebo filtrovať emaily

Vychytávky a online spolupráca

vytvárať a kolaborovať na online dokumentoch, budete vedieť zefektívniť spoluprácu viacerých kolegov na jednom dokumente

Základy aj pokročilé funkcie

skamarátite sa s online verziou Google sheets, Google docs, budete vedieť vytvárať dotazníky

OBSAH KURZU

ČO ZÍSKATE?

Zručnosti, návody, detailnú elektronickú prezentáciu, individuálnych prístup. 

Unikátny návod

Unikátny súhrn praktických tipov a rád z praxe

Digitálne zručnosti

Technológie hýbu svetom a my by sme mali držať krok, aby sme ovládali mi ich a nie technológie nás

Prehľadná prezentácia

Detailnú elektronickú prezentáciu

Sebadôvera

Získate sebadôveru v práci s Google aplikáciami

CENA KURZU

40 EUR

DĹŽKA KURZU

2 hod.

MIESTO KURZU

Bratislava

VÝHODY

Individuálny prístup

VYBERTE SI TERMÍNY

termín dohodou

ONLINE – Termíny na ONLINE školenie si dohodneme individuálne, alebo sa pripojíte počas termínov vyššie.
Nevyhovuje vám termín? Nevadí, kontaktujte ma telefonicky 0904 898 403, alebo emailom m.revayova@officezrucnosti.sk a určite ho spoločne nájdeme.

PRIHLÁŠKA NA KURZ

Referencie

Google aplikácie

Spokojnosť klientiek ich slovami

 • Veľmi užitočný kurz

  Kurz hodnotím ako veľmi užitočný, lebo boli vybrané viaceré zaujímavé témy a tým pádom bol obsah dobre vyskladaný z viacerých oblastí. Je základným balíčkom pre fungujúce Office manažérky ale aj pre začínajúce asistentky, recepčné a pod. Určite by som sa rada zúčastnila aj iných kurzov na ďalšie témy.

  Veľmi užitočný kurz
  Katka Mlynčeková
  Office Manager
  Billa
 • Perfektné aj online

  Martinka, veľmi ti ďakujem za tento kurz. Ja som sa chcela zlepšiť hlavne v Exceli, ale všetky informácie boli zaujímavé, dokonca grafika, ktorú som nepovažovala za zaujímavú má celkom zlákala. Všetko bolo zrozumiteľne podané a dobré bolo počuť aj od dievčat príklady z praxe. Som rada, že som sa na to dala.

  Perfektné aj online
  Marianna Gumanová
  Operátor spracovania dát
  Košice
 • Vysoká profesionalita

  Výborné a profesionálne vysvetlenie všetkých potrebných office zručností, ktoré sú potrebné re vykonávanie pozície Asistentky/Office managerky, užitočné rady a tipy, rada sa určite zučastním podobného kurzu v budúcnosti.

  union zp
  Zuzka
  Asistentka členov predstavenstva
  Union z.p.

Referencie z kurzov digitálnych zručností

"Veľmi dobrá úroveň kurzu. Lektorka je kvalifikovaná a trpezlivá, všetko pokojne vysvetlí a v prípade potreby znovu zopakuje. Páčilo sa mi, že som pochopila tvorbu vzorcov a napojenie z iného dokumentu excelu. Určite pôjdem i na ďalšie kurzy v septembri, pretože kurz bol skvelý."

Veľmi dobrá úroveň kurzu

“Veľmi dobrá úroveň kurzu. Lektorka je kvalifikovaná a trpezlivá, všetko pokojne vysvetlí a v prípade potreby znovu zopakuje. Páčilo sa mi, že som pochopila tvorbu vzorcov a napojenie z iného dokumentu excelu. Určite pôjdem i na ďalšie kurzy v septembri, pretože kurz bol skvelý.”
— Miriam, účtovníčka
"Výborne školenie, školiteľka mala príklady z praxe. Vedela vysvetliť a ukázať na názorných ukážkach, Excel už nebude pre mňa taký strašiak. Doporučujem každému, hlavne ženám čo sa "nekamarátia" s Excelom ako ja.Rada absolvujem ďaľšie školenia, už teraz sa teším aj na príjemnú a priateľskú atmosféru. Vďaka."

Príklady z praxe

“Výborne školenie, školiteľka mala príklady z praxe. Vedela vysvetliť a ukázať na názorných ukážkach, Excel už nebude pre mňa taký strašiak. Doporučujem každému, hlavne ženám čo sa “nekamarátia” s Excelom ako ja.Rada absolvujem ďaľšie školenia, už teraz sa teším aj na príjemnú a priateľskú atmosféru. Vďaka.”
— Andrejka administratíva, PSS
"Ďakujem p. Martinka.
S kurzom som bola spokojná. Boli ste trpezlivá a hlavne zrozumiteľne vysvetľujete. Budem sa snažiť precvičovať si, čo ste ma naučili. Budem rada, keď mi pošlete info o kurzoch."

Trpezlivosť a zrozumiteľnosť

“Ďakujem p. Martinka. S kurzom som bola spokojná. Boli ste trpezlivá a hlavne zrozumiteľne vysvetľujete. Budem sa snažiť precvičovať si, čo ste ma naučili. Budem rada, keď mi pošlete info o kurzoch.”
— Slávka, učiteľka angličtiny
Zanietená, príjemná lektorka, ochotne odpíše na otázky aj po školení. Odporúčam absolvovať kurzy s Martinou, ak sa potrebujete zorientovať v dnešných aplikáciach ako Excel a Google apps.

Skvelé materiály po kurze

Zanietená, príjemná lektorka, ochotne odpíše na otázky aj po školení. Odporúčam absolvovať kurzy s Martinou, ak sa potrebujete zorientovať v dnešných aplikáciach ako Excel a Google apps.
— Mário, nákupca