zo zákulisia office zručností

Už keď sme spolu sedeli v jednom office, v spoločnosti IBL, sme často hovorili, že nám spolupráca ide tak dobre, že by sme mali vymyslieť spoločný projekt.

O pár rokov neskôr ….

Jedna z nás už bola nejaký ten mesiac nezamestnaná (dobrovoľne), druhá bola vo výpovednej dobe (tiež dobrovoľne) 🙂

Jedného dňa zazvonil telefón, na druhej strane Maťka, … extra nadšená. Prišla s nápadom na náš spoločný projekt – robiť kurzy na zefektívnenie administratívy. Hurááá. Len čo popísala svoju predstavu, bolo mi jasné, že toto je to, na čo sme sa roky v administratíve pripravovali.

Hneď sme sa pustili do tvorby zaujímavého a prínosného obsahu, ktorý pomôže administratívnym oddeleniam zefektívniť svoju prácu. Hľadali sme priestory, riešili účtovné, právne, aj legálne povinnosti, vytvárali logo, vizitky, či letáky. Náš projekt oslovil niektorých našich známych natoľko, že sa z nich ihneď stali partneri.

V septembri sme sa vybrali spoločne na dovolenku, ktorej cieľom bolo oddýchnuť si, ale aj pracovať na spoločnom projekte. Užívali sme si nádhernú Malorku a popritom sme pracovali na sne, ktorý sa dosť rýchlo stával skutočnosťou. Bolo príjemné sedieť na pláži, počúvať šum mora a vymýšľať názov našich kurzov a diskutovať o detailoch.

Obidve veľmi rady cestujeme, a tak nás okrem kurzov samotných, poháňa do podnikania aj vidina častejších dovoleniek 🙂

Ak vás zaujal náš príbeh OFFICE zručností, neváhajte zistiť viac o našom kurze Kurzy efektívnej administratívy.

prihlásiť sa na kurz

Please follow and like us:
error
fb-share-icon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *