officezrucnosti_kurzy_bratislava

Ak chcete, dokážete, čo si zaželáte!

Som Martina Revayova a kariéru som odštartovala vo firme IBL Software Engineering, ktorá vyvíja meteorologický softvér, kde som začínala pred 15 rokmi ako asistentka riaditeľa firmy (výhercu “Podnikateľ roka 2017“). Takmer žiadne skúsenosti – zato však veľké odhodlanie pracovať. Skúsenosti, ktoré vám odovzdám na našom kurze, som nadobúdala postupne. Pracovala som na rôznych projektoch od administratívy, cez manažment kvality, organizovanie eventov pre zamestnancov aj zákazníkov, HR až po riadenie IT projektov. Z nenápadnej asistentky som sa vypracovala až na pozíciu Chief Administration Officer/HR Manager.

Mojou srdcovkou je organizácia eventov a manažovanie projektov. Z IT firmy sa na mňa nalepili vychytávky, triky zjednodušenia a využívanie aplikácií.

Úprimne? Do práce som ráno vstávala s radosťou a tešila som sa na nové výzvy. Áno, práca vás môže aj baviť a napĺňať, aj v dnešnej náročnej dobe. Nenechajte si to vziať! Každý človek sa rozvíja a aj ja som sa rozhodla si na chvíľu oddýchnuť a skúsiť niečo nové. Slovenský startup Photoneo. Znova IT firma s novými výzvami v inom odvetví. Roboty, automatizácia, 3D skener. Zavádzala som procesy, guideliny, viedla HR a Office oddelenie. A po necelom roku prišiel nápad na vytvorenie kurzu Efektívnej administratívy zameraný na digitálne zručnosti. Dievčatá po strednej alebo vysokej škole na pohovoroch nemali vôbec znalosti z Excelu. Kamarátka mi vravela, že nevie využívať všetko, čo ponúka Google calendar alebo Gmail.

A tak vznikol raz cestou z práce nápad na podnikanie.

Mojím cieľom je odovzdať vám skúsenosti, ak hľadáte spôsob ako si zefektívniť prácu, zlepšiť svoje digitálne zručnosti, hľadáte nové tipy alebo len potrebujete spoznať nových ľudí. 

Je skvelé, že dostanete informácie ako byť úspešná/ý asistentka, office manažérka v jednom balíku. Nemusíte ísť na kurz Excelu, kurz personalistiky, kurz office manažmentu, my vám všetko odovzdáme v 1,5 dňovom kurze.

Prečo práve MY?

Mám reálne skúsenosti v administratíve, neustále sa vzdelávam, prinášam novinky. Mám potrebu vám odovzdať vedomosti a podeliť sa o úžasné vychytávky, ktoré zjednodušujú život. Som pozitívne naladená a vediem kurz s ľahkosťou a úsmevom.

Aj vy chcete ráno vstávať happy?

Stresu máte v práci a doma určite dosť. Prídite si k nám po vedomosti! Veríme, že si od nás odnesiete informáciu a vychytávku, ktorá vám zlepší pracovný aj osobný život. Veď práca nie je len o prostriedku na získanie peňazí, ale aj o poslaní a kreativite. 

Viac sa o mojej kariérnej ceste dozviete na Linkedin profile.

Na všetky vaše otázky s radosťou odpoviem
  m.revayova@officezrucnosti.sk  |    0904 898 403

prihlásiť sa na kurz