O lektorke
O lektorke
officezrucnosti_martinarevayova

Martina Révayová

Ak chcete, dokážete, čo si zaželáte!

Som Martina Révayová a kariéru som odštartovala vo firme IBL Software Engineering, ktorá vyvíja meteorologický softvér, kde som začínala pred 16 rokmi ako asistentka riaditeľa firmy (výhercu „Podnikateľ roka 2017„). Takmer žiadne skúsenosti – zato však veľké odhodlanie pracovať. Skúsenosti, ktoré vám odovzdám na našom kurze, som nadobúdala postupne. Pracovala som na rôznych projektoch od administratívy, cez manažment kvality, organizovanie eventov pre zamestnancov aj zákazníkov, HR až po riadenie IT projektov. Z nenápadnej asistentky som sa vypracovala až na pozíciu Chief Administration Officer/HR Manager.

Mojou srdcovkou je organizácia eventov a manažovanie projektov. Z IT firmy sa na mňa nalepili vychytávky, triky zjednodušenia a využívanie aplikácií.

Úprimne? Do práce som ráno vstávala s radosťou a tešila som sa na nové výzvy. Áno, práca vás môže aj baviť a napĺňať, aj v dnešnej náročnej dobe. Nenechajte si to vziať! Každý človek sa rozvíja a aj ja som sa rozhodla si na chvíľu oddýchnuť a skúsiť niečo nové. Slovenský startup Photoneo. Znova IT firma s novými výzvami v inom odvetví. Roboty, automatizácia, 3D skener. Zavádzala som procesy, guideliny, viedla HR a Office oddelenie. A po necelom roku prišiel nápad na vytvorenie kurzu Profesionálna office manažérka zameraný na digitálne zručnosti. Dievčatá po strednej alebo vysokej škole na pohovoroch nemali vôbec znalosti z Excelu. Kamarátka mi vravela, že nevie využívať všetko, čo ponúka Google calendar alebo Gmail.

A tak vznikol raz cestou z práce nápad na podnikanie.

Mojím cieľom je odovzdať vám skúsenosti, ak hľadáte spôsob ako si zefektívniť prácu, zlepšiť svoje digitálne zručnosti, hľadáte nové tipy alebo len potrebujete spoznať nových ľudí. 

Je skvelé, že dostanete informácie ako byť úspešná/ý asistentka, office manažérka v jednom balíku. Nemusíte ísť na kurz Excelu, kurz personalistiky, kurz office manažmentu, ja vám všetko odovzdám v 1,5 dňovom kurze.

Prečo práve JA?

Mám reálne skúsenosti v administratíve, neustále sa vzdelávam, prinášam novinky. Mám potrebu vám odovzdať vedomosti a podeliť sa o úžasné vychytávky, ktoré zjednodušujú život. Som pozitívne naladená a vediem kurz s ľahkosťou a úsmevom.

Aj vy chcete ráno vstávať happy?

Stresu máte v práci a doma určite dosť. Prídite si ku mne po vedomosti! Verím, že si odo mňa odnesiete informácie a vychytávky, ktoré vám zlepšia pracovný aj osobný život. Veď práca nie je len o prostriedku na získanie peňazí, ale aj o poslaní a kreativite. 

Viac sa o mojej kariérnej ceste dozviete na Linkedin profile.

O lektorke

Čo získate?

O lektorke

Naučím vás fungovať efektívne a bez stresu

Som pozitívne naladená lektorka, s radosťou a nadšením vám odovzdám všetko, čo vám pomôže cítiť sa v práci príjemnejšie a sebavedomejšie. Budete pracovať efektívne.

O lektorke

Efektívne a zorganizovane

Rada odovzdám ďalej to, na čo som prišla počas rokov praxe, postupne to vylepšila a usporiadala do užitočných celkov. Ponúkam vám dlhoročné skúsenosti z administratívy, office manažmentu, HR, základov grafiky, organizovania eventov či vedenia ľudí. A toto všetko v jednom kurze. Alebo si vyberte workshop podľa vašej potreby Excel, Google aplikácie a čoskoro aj Word a Outlook. 

O lektorke

Ako to viem?

Väčšina úloh, smerovaných na administratívne oddelenie prišla na poslednú chvíľu a v ideálnom prípade mala byť hotová už včera. Naučila som sa robiť zázraky na počkanie, čítať myšlienky nadriadených, navyše efektívne a s prehľadom. Pomôžem vám nájsť spôsob, ako vyriešiť každú úlohu ľavou zadnou, s prirodzeným šarmom a nezblázniť sa z toho :). Mám rada, keď sa pracuje organizovane a efektívne.

O lektorke

Moja cesta s OFFICEzručnosti

June 2020

Vznikla podporná FB skupina pre office manažérky

V skupine dostávate skoro denne tipy a rady, môžete sa pýtať otázky, spoznať kolegyne, ktoré riešia podobné pracovné problémy.

Odškolila som prvý kurz!

Odškolila som prvý kurz, ktorý mal veľký úspech pre jeho rôznorodosť.

Január 2019

September 2018

Začala príprava kurzov a webu

Začala som pripravovať obsahy kurzov a webovú stránku, boli to dni a noci počas ktorých som prezentácie a obsahy pripravovala tak, aby ste ich mohli používať aj po kurze. 

Vznikol nápad

Vznikol nápad ako pomáhať dámam zlepšovať ich digitálne zručnosti. 

Júl 2018