Naučím vás fungovať efektívne a bez stresu

Som pozitívne naladená lektorka, s radosťou a nadšením vám odovzdáme všetko, čo vám pomôže cítiť sa v práci príjemnejšie a sebavedomejšie. 

Práca je aj zábava, keď je dobre zorganizovaná.

Rada odovzdám ďalej to, na čo som prišla počas rokov praxe, postupne to vylepšila a usporiadala do užitočných celkov. Ponúkam vám dlhoročné skúsenosti z administratívy, office manažmentu, HR, grafiky, organizovania eventov či vedenia ľudí. A toto všetko v jednom kurze.

Ako to viem?

Väčšina úloh, smerovaných na administratívne oddelenie prišla na poslednú chvíľu a v ideálnom prípade mala byť hotová už včera. Naučila som sa robiť zázraky na počkanie, čítať myšlienky nadriadených, navyše efektívne a s prehľadom. Pomôžeme vám nájsť spôsob, ako vyriešiť každú úlohu ľavou zadnou, s prirodzeným šarmom v kabelke a nezblázniť sa z toho 🙂 

Kurz digitálnych a organizačných zručností vám pomôže stúpnuť v očiach šéfa dobrou zorganizovanosťou, prehľadom a efektívnym plnením úloh. Možno zmeníte pohľad na súčasnú prácu. Možno sa zvýši šanca nájsť si nový job, ak sa práve nachádzate na pracovnej križovatke.

Aká je naša misia?

Odovzdať skúsenosti v administratíve ľuďom, ktorí sa neboja chcieť od života viac, chcú zvýšiť digitálne a organizačné zručnosti, dosiahnuť väčšiu efektivitu v práci a pri tom mať čas aj na seba. 

Chcete si konečne vychutnať pokojný obed bez stresu, čo príde poobede? Máte nápady na zefektívnenie práce, ale neviete ako ich zrealizovať? Ste na správnom mieste.

Prihláste sa na kurz a ja vás to naučím!

prihlásiť sa na kurz