Naučíme vás fungovať efektívne a bez stresu

Sme dve pozitívne naladené lektorky, bývalé kolegynky a zároveň vynikajúce kamarátky. S radosťou a nadšením vám odovzdáme všetko, čo vám pomôže cítiť sa v práci príjemnejšie a sebavedomejšie. 

Práca je aj zábava, keď je dobre zorganizovaná.

Rady odovzdáme ďalej to, na čo sme prišli počas rokov praxe, postupne to vylepšili a usporiadali do užitočných celkov. Ponúkame vám naše dlhoročné skúsenosti z administratívy, office manažmentu, HR, grafiky, organizovania eventov či vedenia ľudí. A toto všetko v jednom kurze.

Ako to vieme?

Väčšina našich úloh, smerovaných na administratívne oddelenie prišla na poslednú chvíľu a v ideálnom prípade mala byť hotová už včera. Naučili sme sa robiť zázraky na počkanie, čítať myšlienky nadriadených, navyše efektívne a s prehľadom. Pomôžeme vám nájsť spôsob, ako vyriešiť každú úlohu ľavou zadnou, s prirodzeným šarmom v kabelke a nezblázniť sa z toho 🙂 

Kurz digitálnych a organizačných zručností vám pomôže stúpnuť v očiach šéfa dobrou zorganizovanosťou, prehľadom a efektívnym plnením úloh. Možno zmeníte pohľad na súčasnú prácu. Možno sa zvýši šanca nájsť si nový job, ak sa práve nachádzate na pracovnej križovatke.

Aká je naša misia?

Odovzdať skúsenosti v administratíve ľuďom, ktorí sa neboja chcieť od života viac, chcú zvýšiť digitálne a organizačné zručnosti, dosiahnuť väčšiu efektivitu v práci a pri tom mať čas aj na seba. 

Chcete si konečne vychutnať pokojný obed bez stresu, čo príde poobede? Máte nápady na zefektívnenie práce, ale neviete ako ich zrealizovať? Ste na správnom mieste.

Prihláste sa na kurz a my vás to naučíme!

prihlásiť sa na kurz