• officezrucnosti_martinarevayova

    "Nebojte sa zlyhania, bojte sa šancí, ktoré prepasiete, ak to ani len neskúsite!"

  • "Choď si za tým. Či to skončí dobre alebo zle, bude to skúsenosť."

  • "Vzdelávanie je investícia do vašej budúcnosti."

Naučím vás fungovať efektívne a bez stresu

Som pozitívne naladená lektorka, s radosťou a nadšením vám odovzdám všetko, čo vám pomôže cítiť sa v práci príjemnejšie a sebavedomejšie. Budete pracovať efektívne.

Efektívne a zorganizovane

Rada odovzdám ďalej to, na čo som prišla počas rokov praxe, postupne to vylepšila a usporiadala do užitočných celkov. Ponúkam vám dlhoročné skúsenosti z administratívy, office manažmentu, HR, základov grafiky, organizovania eventov či vedenia ľudí. A toto všetko v jednom kurze. Alebo si vyberte workshop podľa vašej potreby Excel, Google aplikácie a čoskoro aj Word a Outlook. 

Ako to viem?

Väčšina úloh, smerovaných na administratívne oddelenie prišla na poslednú chvíľu a v ideálnom prípade mala byť hotová už včera. Naučila som sa robiť zázraky na počkanie, čítať myšlienky nadriadených, navyše efektívne a s prehľadom. Pomôžeme vám nájsť spôsob, ako vyriešiť každú úlohu ľavou zadnou, s prirodzeným šarmom a nezblázniť sa z toho :). Mám rada, keď sa pracuje organizovane a efektívne. Viac o mne si môžete prečítať tu.

Viac o lektorke a zakladateľke

 

 

Kurz Profesionálna office manažérka vám pomôže stúpnuť v očiach šéfa dobrou zorganizovanosťou, prehľadom a efektívnym plnením úloh. Možno zmeníte pohľad na súčasnú prácu. Možno sa zvýši šanca nájsť si nový job, ak sa práve nachádzate na pracovnej križovatke. 

Aká je moja misia?

Odovzdať skúsenosti ľuďom, ktorí sa neboja chcieť od života viac, chcú si zvýšiť digitálne a organizačné zručnosti, dosiahnuť väčšiu efektivitu v práci a pri tom mať čas aj na seba. Milujem prácu s ľuďmi a teší ma, keď vám moje skúsenosti pomôžu sa posunúť ďalej. Môj prístup je ľudský a osobný, vždy rada odpoviem aj na otázky mimo kurzu, alebo pomôžem vám vyriešiť váš „problém“. 

Technológie sa hýbu závratnou rýchlosťou vpred, tak nezaháľajte a doplňte si digitálne zručnosti ako Excel, Word, Outlook, Google aplikácie, aby ste zvládali požiadavky na vysnívanú pracovnú pozíciu a nepohoreli na pohovore, prípadne prekvapíte šéfa/kolegu vylepšeními procesmi, šablónami a efektívnejšou prácou.

Máte nápady na zefektívnenie práce, ale neviete ako ich zrealizovať? Ste na správnom mieste.
Potrebujete si vypracovať životopis a neviete ako na to? Ozvite sa, rada vám pomôžem. 

Prihláste sa na kurz a ja vás to naučím!

Prihlásiť sa na kurz